Kaelarihm "Polar" keskmist kasvu koertele/ kutsikatele/ noortele kasvueas koertele; ka kõige keerulisemale ilmastikule ja kulumisele vastupidavate messingust rõngaste ja pannaldega.

See lihtne ja kaalult kerge kaelarihm on:
  • reguleeritav - sobib juba kutsikaeast alates ning koera kasvades saab vastvalt vajadusele parajaks reguleerida;
  • mugav - pehme vooderdusega rihma on mugav kanda nii pikakarvalistel kui ka näiteks hoopis õhema karvaga koertel;
  • praktiline - helkurribad muudavad pimedas koera hästi nähtavaks; materjal ei määrdu nii kergesti ja on niiskust tõrjuv; kui see aga peaks siiski märjaks saama, siis säilitab polüestermaterjal ka niiskena oma kerguse, ei veni välja ning kuivab väga kiiresti;
  • lihtne kasutada - lihtne koerale kaela panna ning ära võtta.
Saadaval kaela ümbermõõdule 25-40 cm ja 35-50 cm

Materjal: 25 mm laiune PP helkuritega pael. Pehmenduseks ülikerge suletud pooridega vahtmaterjal, mis on kaetud niiskust hülgava polüesterkangaga. Messingust ilmastikule ja kulumisele hästi vastupidavad rõngad ja pannal.

HIND 22 €
  • Käsipesu/masinpesu 30ºC (masinpesul soovitan kasutada pesukotti)
  • Kuivatada õhu käes
Lisa ostukorvi

NB! Kaelarihma poolpoova osa olen disaininud võimalikult lühikese. Täpselt sellises mõõdus, et parajaks reguleerituna saaks kaelarihma koerale üle pea  kaela libistada ning see istub seejärel ilusti kaelas, ei ole liialt pingul ega liiga lõdvalt.  Seda tüüpi kaelarihmasid kasutatakse nende parktilisuse ja mugavuse tõttu sageli just kelgukoertel.  Pika poolpoova osaga kaelarihm muutuks aga koeral kaelas pingule tõmmates poovaks rihmaks ja see ei sobi kuidagi põhimõttega, et kaelarihm peab olema  koera jaoks mugav. Liialt pika poolpoova osaga kaelarihm tekitab rakendis kelgukoertele ka muid probleeme, seetõttu olen selle kaelarihma disainimisel lähtunud just nendest teadmistest ja kogemustest.