Elame perega Kuusalu vallas Lahemaa rahvuspargi lääneservas. Meie kodu taga laiub rabamets, mis piirneb kauni Kahala järvega.

Viimased 18 aastat on meie lahutamatuteks kaaslasteks olnud siberi husky tõugu kelgukoerad. Mind on alati köitnud nende sõltumatu loomus ja aktiivsus. 

Treeningutes saavutatud vormi oleme käinud testimas sprindi-, keskmaa- ja pikamaavõistlustel Eestis, Baltikumis, Skandinaavias ja Saksamaal. Kõige meeldejäävam ja erilisem kogemus on kindlasti 2017. aastal Rootsis Polardistans nimelisel võistlustel 160 km pikkusel distantsil osalemine ning seal pulkaklassis saavutatud maailmameistritiitel.

Hetkel on Sookriimude kennelis  3 siberi huskyt. Üks neist on juba väärikas eas. 

Nüüdseks elan kaasa ja hoian pöialt kennelis sirgunud kasvandikele ja nende järglastele. Tänu oma pühendunud omanikele, on need koerad osutunud  väga tublideks kelgukoerteks. 

Sookriimude nime kandvate kaelarihmade, jalutusrihmade, trakside  ja veovarustuse valmistamist alustasin kümme aastat tagasi. Esimestest katsetustest sündisid uued ideed ja mõtted, kuidas ühte või teist toodet veelgi paremaks muuta.  Jalgratta- ja tõukerattaveoks  mõeldud veoliini hoidikuid valmistab Sookriimudele kallis abikaasa :)
Olen ääretult tänulik kõigile koeraomanikele ja koerasportlastele, kes on aidanud tooteid testida ja seeläbi edasi arendada. Eriti soojaks teevad südame kliendid, kes leiavad ikka ja jälle tee tagasi. Aitäh teile kõigile!

Kogemustele toetudes arvan, et Sookriimude tooteid iseloomustab mugavus, praktilisus, vastupidavus ja isikupärane disain.  Materjali valimisel pean lugu väga  heast kvaliteedist. Kõik tooted valmivad hoole ja armastusega, mõeldes kõigile neile toredatele neljajalgsetele sõpradele, kes meie ellu palju rõõmu toovad.

Ülle Aaslav-Kaasik