Veorakmed - hetkel saadaval musta värvi rakmed helkuritega!

X-back tüüpi klassikalised veorakmed

Suurem pilt rakmetest (.png 4,6Mb). Veorakmed (veotraksid) sobivad siberi huskydele, alaska malamuutidele, samojeedidele, saksa, šveitsi ja belgia lambakoertele jt. Valikus on roosa, sinise ja halli (pole saadaval) ja uue värvusena musta helkuritega paelaga rakmed. Nii on teie koer hästi nähtav ka kõige pimedama sügisilmaga :). Pehmendus on musta värvi (kaetud niiskust hülgava impregneerkangaga) - väga praktiline ka kõige porisemal ajal.   Suurus    Kaelaava A-B      Pikkus B-C S              25 cm                    65 cm         M 27 cm 69 cm L 29 cm 73 cm XL 32 cm 79 cm XXL 35 cm 83 cm Koera mõõtmine sobiva suuruse leidmiseks: A-B ühelt poolt kaela ülalt turjast kuni alla rinnaku tipuni  B-C rinnaku tipust esijalgade vahelt läbi kuni rinnakorvi lõpuni, sealt edasi mööda viimast roiet üles kuni saba kinnituskohani Koera mõõtmisel tuleks mõõdulint hoida hästi keha vastas. Olulisem, kui rakmete pikkus (B-C) on kaelaava mõõt (A-B). Hästi istuvad rakmed peaksid koera seljas välja nägema sellised, nagu pildil. Kaelaava ei tohi olla liiga avar (et ei suruks õlgadele) ega liiga kitsas. Esijalad peavad saama vabalt liikuda ning pingule tõmmatud rakmed ulatuvad saba kinnituskohani. Vastasel juhul on rakmed tõenäoliselt liiga pikad.    Hind sisaldab käibemaksu 20 % Suurus: S M L XL XXL Värvus: must Kogus: X-back tüüpi klassikalised veorakmed
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Veorakmed - hetkel saadaval musta värvi rakmed helkuritega!
35,00 €
X-back tüüpi klassikalised veorakmed
Veorakmed - hetkel saadaval musta värvi rakmed helkuritega!

Veorakmed (veotraksid) sobivad siberi huskydele, alaska malamuutidele, samojeedidele, saksa, šveitsi ja belgia lambakoertele jt.

Valikus on roosa, sinise ja halli (pole saadaval) ja uue värvusena musta helkuritega paelaga rakmed. Nii on teie koer hästi nähtav ka kõige pimedama sügisilmaga :). Pehmendus on musta värvi (kaetud niiskust hülgava impregneerkangaga) - väga praktiline ka kõige porisemal ajal.

 

Suurus    Kaelaava A-B      Pikkus B-C

S              25 cm                    65 cm        
M 27 cm 69 cm
L 29 cm 73 cm
XL 32 cm 79 cm
XXL 35 cm 83 cm

Koera mõõtmine sobiva suuruse leidmiseks:

A-B ühelt poolt kaela ülalt turjast kuni alla rinnaku tipuni 

B-C rinnaku tipust esijalgade vahelt läbi kuni rinnakorvi lõpuni, sealt edasi mööda viimast roiet üles kuni saba kinnituskohani

Veorakmed - hetkel saadaval musta värvi rakmed helkuritega!
Veorakmed - hetkel saadaval musta värvi rakmed helkuritega!

Koera mõõtmisel tuleks mõõdulint hoida hästi keha vastas. Olulisem, kui rakmete pikkus (B-C) on kaelaava mõõt (A-B). Hästi istuvad rakmed peaksid koera seljas välja nägema sellised, nagu pildil. Kaelaava ei tohi olla liiga avar (et ei suruks õlgadele) ega liiga kitsas. Esijalad peavad saama vabalt liikuda ning pingule tõmmatud rakmed ulatuvad saba kinnituskohani. Vastasel juhul on rakmed tõenäoliselt liiga pikad. 

 

Hind sisaldab käibemaksu 20 %

Suurus: Värvus: Kogus:
Veorakmed - hetkel saadaval musta värvi rakmed helkuritega! X-back tüüpi klassikalised veorakmed
EST   ENG  
OÜ Sookriimud, Kahala küla, Kuusalu vald, Harjumaa, tel.5666 6009,