Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!

Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.

Suurem pilt veoliinist siin (.png 2,7Mb). Paanikalukuga veovöö. Veoliini aas kinnitatakse paanikaluku külgeVeoliin/vetruv jalutusrihm on 2,5 cm laiusest paelast, värviline (uus värvus ka must) osa helkuritega. Vetruv osa muudab liikumise võimalikult sujuvaks. Sobib ka väga jõulise ja kiire liikumisega koerale. Veoliin vastab IFSS võistlusreeglitele (Internation Federation of Sleddog Sports Race Rules). Vastavalt reeglitele, ei tohi veoliini veovöö külge kinnitada metalse karabiini abil, et see liikumise ajal lahti päästes koerale viga ei teeks. Karabiini asemel on veoliini ühes otsas aas/käepide, mis kinnitatakse veovöö külge veovöö küljes oleva paanikaluku abil. Veoliini teises otsas on messingust karabiin, mis muudab veoliini kasutamise mugavaks igasugustes ilmastikutingimustes (eriti talvel - karabiin ei jäätu kinni).    S: kuni 2 m sobib koerakrossiks M: kuni 2,8 m sobib suusatajaveoks, jalgrattaveoks   Pestav 40° C juures. Hind sisaldab käibemaksu 20%. Suurus: S M Värvus: must Kogus: Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!
20,00 €
Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!
Paanikalukuga veovöö. Veoliini aas kinnitatakse paanikaluku külge

Veoliin/vetruv jalutusrihm on 2,5 cm laiusest paelast, värviline (uus värvus ka must) osa helkuritega. Vetruv osa muudab liikumise võimalikult sujuvaks. Sobib ka väga jõulise ja kiire liikumisega koerale.

Veoliin vastab IFSS võistlusreeglitele (Internation Federation of Sleddog Sports Race Rules). Vastavalt reeglitele, ei tohi veoliini veovöö külge kinnitada metalse karabiini abil, et see liikumise ajal lahti päästes koerale viga ei teeks. Karabiini asemel on veoliini ühes otsas aas/käepide, mis kinnitatakse veovöö külge veovöö küljes oleva paanikaluku abil. Veoliini teises otsas on messingust karabiin, mis muudab veoliini kasutamise mugavaks igasugustes ilmastikutingimustes (eriti talvel - karabiin ei jäätu kinni). 

 

S: kuni 2 m sobib koerakrossiks
M: kuni 2,8 m sobib suusatajaveoks, jalgrattaveoks

 

Pestav 40° C juures.

Hind sisaldab käibemaksu 20%.

Suurus: Värvus: Kogus:
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga! Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.
EST   ENG  
OÜ Sookriimud, Kahala küla, Kuusalu vald, Harjumaa, tel.5666 6009,