Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!

Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.

Suurem pilt veoliinist siin (.png 2,7Mb). Paanikalukuga veovöö. Veoliini aas kinnitatakse paanikaluku külgeVeoliin/vetruv jalutusrihm on 2,5 cm laiusest paelast, värviline (uus värvus ka must) osa helkuritega. Vetruv osa muudab liikumise võimalikult sujuvaks. Sobib ka väga jõulise ja kiire liikumisega koerale. Veoliin vastab IFSS võistlusreeglitele (Internation Federation of Sleddog Sports Race Rules). Vastavalt reeglitele, ei tohi veoliini veovöö külge kinnitada metalse karabiini abil, et see liikumise ajal lahti päästes koerale viga ei teeks. Karabiini asemel on veoliini ühes otsas aas/käepide, mis kinnitatakse veovöö külge veovöö küljes oleva paanikaluku abil. Veoliini teises otsas on messingust karabiin, mis muudab veoliini kasutamise mugavaks igasugustes ilmastikutingimustes (eriti talvel - karabiin ei jäätu kinni).    S: kuni 1,7 m sobib koerakrossiks M: kuni 2,7 m sobib koerakrossiks, suusatajaveoks, jalgrattaveoks   Pestav 40° C juures. Hind sisaldab käibemaksu 20%. Suurus: S M Värvus: must Kogus: Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!
20,00 €
Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga!
Paanikalukuga veovöö. Veoliini aas kinnitatakse paanikaluku külge

Veoliin/vetruv jalutusrihm on 2,5 cm laiusest paelast, värviline (uus värvus ka must) osa helkuritega. Vetruv osa muudab liikumise võimalikult sujuvaks. Sobib ka väga jõulise ja kiire liikumisega koerale.

Veoliin vastab IFSS võistlusreeglitele (Internation Federation of Sleddog Sports Race Rules). Vastavalt reeglitele, ei tohi veoliini veovöö külge kinnitada metalse karabiini abil, et see liikumise ajal lahti päästes koerale viga ei teeks. Karabiini asemel on veoliini ühes otsas aas/käepide, mis kinnitatakse veovöö külge veovöö küljes oleva paanikaluku abil. Veoliini teises otsas on messingust karabiin, mis muudab veoliini kasutamise mugavaks igasugustes ilmastikutingimustes (eriti talvel - karabiin ei jäätu kinni). 

 

S: kuni 1,7 m sobib koerakrossiks
M: kuni 2,7 m sobib koerakrossiks, suusatajaveoks, jalgrattaveoks

 

Pestav 40° C juures.

Hind sisaldab käibemaksu 20%.

Suurus: Värvus: Kogus:
Veoliin/vetruv jalutusrihm - musta paelaga! Jalutamiseks, koerakrossiks ja suusatajaveoks.
EST   ENG  
OÜ Sookriimud, Kahala küla, Kuusalu vald, Harjumaa, tel.5666 6009,