45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
24.-25.09.2011 Pärnumaal Toris toimunud Baltic Cup Dryland III etapil osalesime seekord tiimiga "Ema ja tütar" täiskoosseisus, sest kõik meie tillukese kenneli kolm koera: Artsu, Bosse ja esmakordselt ka Missy asusid võistlustulle.
Baltic Cup Pärnumaa etapil osalesime
Liisa ja Artsu, foto: Kadi Liivik
Liisa osales Artsuga 1-koeraga jalgrattaveos (DBW). Liisale oli see võistlus esimene. Oktoobris 8-aastaseks saavale kogenud sportlasele Artsule aga juba õige mitmes. Tulemuseks saadi seekord tubli 7. koht (13 osalejaga põhjamaist tõugu koerte arvestuses).

Ülle Bosse ja Missyga, foto: Kadi Liivik

Mina osalesin Bosse ja Missyga 2-koera tõukerattaveos (DS2). Missyle oli see võistlus esmakordne ning teades Missy reserveeritust suurema seltskonna inimeste ja koerte suhtes, läksin teatava värinaga hinges, et kuidas nooruke Missy võistlustel hakkama saab. Saavutasime põhjamaiste tõugude arvestuses oma klassis 3. koha, ning kuigi Missy näitas mõlemal päeval fini¹isse saabudes õige pisut ebakindlust, sai ta kokkuvõttes väga hästi hakkama. Bosse jäi seekord aga oma võimete näitamisel pisut tagasihoidlikuks :).

Suureks üllatajaks oli seekordsel võistlusel meiega ühes klassis võistelnud alaska malamuutidest koosnev 2-koera rakend, kes võitis põhjamaiste tõugude arvestuses DS2 klassis 1. koha, jättes seljataha kõik siberi huskydest koosnevad 2-koeraga rakendid.
Silmapaistvate tulemustega pea kõigis klassides esinesid Hellerkatri tiimi liikmed ning nende kenneli kasvandikud oma spordilembeliste omanikega.

Uku sätib Liisale võistlusnumbrit, foto: Kadi Liivik
Eriti hea meel on Rocco üle, kes veetis meie juures enamuse oma kutsikapõlvest. Roccco saavutas nüüd oma elu esimesel võistlusel 1-koeraga tõukerattaveo klassis koos Kärt Jürissoniga koguni 2. koha!

Jäime võistlusega väga rahule. Siinkohal suur tänu armsale abikaasale Ukule, kes oli meie tiimi treener, abiline ja hea tuju hoidja :), ning ei pidanud paljuks ka teisi abivajavaid sportlasi stardis aidata. Aitäh ka meiega kaasas olnud Kadile, kes võistlusrajal meist mitmeid toredaid pilte klõpsis. Järgmisena kavatseme samas koosseisus osaleda 22.-23. oktoobril Baltic Cup Dryland 2011 finaalvõistlusel Lätis.