Baltic Cup III etapilt DR4 klassis 4.koht

Põhjamaiste tõugude arvestuses 4. koht, üldarvestuses 6. koht

Teisel päeval peale fini¹it, ees Zuuzy ja Bosse, taga Keiju ja Artsu. Foto: Algirdas Tei¹erskisMöödunud nädalavahetusel 16.-17.10.2010 Lätis Garkalnes toimunud Baltic Cup'i III etapil saavutasime DR4 klassis põhjamaiste tõugude arvestuses 4. koha, üldarvestuses 6. koha :) Meie tiimi kuulusid seekord taas Zuuzy Hellerkantri kennelist, uue liikmena Keiju samuti Hellerkantri kennelist ning meie poisid Artsu ja Bosse. Kui me laupäeva keskpäeval võistluspaikka jõudsime, oli kraade õues üsna napilt ning raja ääred esimese lume jälgi täis. Lumi oli küll raja pealt ära sulanud aga selle eest oli lompe ja pori oi-oi kui palju... Võistlus oli väga osavõturohke, osalemas oli 80 sportlast ja ligi 140 koera Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast. Eestit olid esindamas:6-koera käru klassis Ain Reppo ja 4-koera käru klassis Lauri Reppo, 2-koera tõukerattaveo klassis osalesid Mariin ja Helle Kaljula ning Ain Reppo ja meeste jooksus Ott Reppo. DR4 klassi parimate autasustamine põhjamaiste tõugude arvestuses, foto: Algirdas Tei¹erskis Teisel päeval olid ilmaolud juba palju sõbralikumad, rada oli peaaegu kuiv ning soojakraadegi rohkem. Oli huvitav ning pingeline võistlus ja pidime esimesel päeval saavutatud 3. koha siiski kokkuvõttes 4. koha vastu vahetama. Kõige säravamalt esines eestlastest 4-koera käruveo klassis Lauri Reppo, kes saavutas 1. koha. Tõeliselt pingeliseks kujunes aga Mariin Kaljula rebimine 2-koeraga tõukerattaveo klassis leedukasest konkurendi Paulius Stravinskasega. Esimesel päeval tehtud saatuslik viga, eksimine rajalt, tõi Mariinile põhjamaiste tõugude arvestuses kokkuvõttes 2. koha ning seda vaid 1 sekundi võrra konkurendist kehvema ajaga. Mariini muljetest sellelt võistluselt saab lugeda siit.Eesti tiimi tulemused:6-koera käru vedu, Ain Reppo 2. koht;4-koera käru vedu, Lauri Reppo 1. koht;4-koera käruvedu põhjamaiste tõugude arvestuses Ülle Aaslav-Kaasik 4. koht;2-koera käru vedu põhjamaiste tõugude arvestuses, Mariin Kaljula 2. koht, Helle Kaljula 3. koht ning Ain Reppo (Alaska malamuutidega) 6. koht;meeste koerakross, Ott Reppo 5. koht.Aitäh Hellele Zuuzy ja Keiju eest ning Ainile käru eest :) Põhjamaiste tõugude arvestuses 4. koht, üldarvestuses 6. koht
Märts 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Baltic Cup III etapilt DR4 klassis 4.koht
Põhjamaiste tõugude arvestuses 4. koht, üldarvestuses 6. koht
Baltic Cup III etapilt DR4 klassis 4.koht
Teisel päeval peale fini¹it, ees Zuuzy ja Bosse, taga Keiju ja Artsu. Foto: Algirdas Tei¹erskis
Möödunud nädalavahetusel 16.-17.10.2010 Lätis Garkalnes toimunud Baltic Cup'i III etapil saavutasime DR4 klassis põhjamaiste tõugude arvestuses 4. koha, üldarvestuses 6. koha :)

Meie tiimi kuulusid seekord taas Zuuzy Hellerkantri kennelist, uue liikmena Keiju samuti Hellerkantri kennelist ning meie poisid Artsu ja Bosse.
Kui me laupäeva keskpäeval võistluspaikka jõudsime, oli kraade õues üsna napilt ning raja ääred esimese lume jälgi täis. Lumi oli küll raja pealt ära sulanud aga selle eest oli lompe ja pori oi-oi kui palju... 

Võistlus oli väga osavõturohke, osalemas oli 80 sportlast ja ligi 140 koera Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast. Eestit olid esindamas:
6-koera käru klassis Ain Reppo ja 4-koera käru klassis Lauri Reppo, 2-koera tõukerattaveo klassis osalesid Mariin ja Helle Kaljula ning Ain Reppo ja meeste jooksus Ott Reppo.
Baltic Cup III etapilt DR4 klassis 4.koht
DR4 klassi parimate autasustamine põhjamaiste tõugude arvestuses, foto: Algirdas Tei¹erskis
Teisel päeval olid ilmaolud juba palju sõbralikumad, rada oli peaaegu kuiv ning soojakraadegi rohkem.
Oli huvitav ning pingeline võistlus ja pidime esimesel päeval saavutatud 3. koha siiski kokkuvõttes 4. koha vastu vahetama. Kõige säravamalt esines eestlastest 4-koera käruveo klassis Lauri Reppo, kes saavutas 1. koha. 
Tõeliselt pingeliseks kujunes aga Mariin Kaljula rebimine 2-koeraga tõukerattaveo klassis leedukasest konkurendi Paulius Stravinskasega. Esimesel päeval tehtud saatuslik viga, eksimine rajalt, tõi Mariinile põhjamaiste tõugude arvestuses kokkuvõttes 2. koha ning seda vaid 1 sekundi võrra konkurendist kehvema ajaga. Mariini muljetest sellelt võistluselt saab lugeda siit.

Eesti tiimi tulemused:
6-koera käru vedu, Ain Reppo 2. koht;
4-koera käru vedu, Lauri Reppo 1. koht;
4-koera käruvedu põhjamaiste tõugude arvestuses Ülle Aaslav-Kaasik 4. koht;
2-koera käru vedu põhjamaiste tõugude arvestuses, Mariin Kaljula 2. koht, Helle Kaljula 3. koht ning Ain Reppo (Alaska malamuutidega) 6. koht;
meeste koerakross, Ott Reppo 5. koht.

Aitäh Hellele Zuuzy ja Keiju eest ning Ainile käru eest :)
Baltic Cup III etapilt DR4 klassis 4.koht Põhjamaiste tõugude arvestuses 4. koht, üldarvestuses 6. koht
EST   ENG  
Kennel Sookriimud, Kahala küla, Kuusalu vald, tel 5666 6009,