Baltic Cup Dryland 2012 finaaletapilt 2. ja 4.koht
Ülle Aaslav-Kaasik

Lõppenud kevad-sügishooajal esindas meie kennelit 2-koeraga tõukerattaveo klassis Uku, kes võistles neljast etapist kahel, mõlemal korral Missy ja Elliga.

Hooaeg jäi seega üsna lühikeseks, sest suvel sündis meie perre pisitütar Noora, ning ka koerte ettevalmistus võistlusteks jäi seetõttu küllaltki tagasihoidlikuks. 

Sellegipoolest võib tulemusi väga heaks pidada. Baltic Cup Dryland finaalvõistlusel, mis toimus Toosikannu puhkekeskuses 17.-18.11.2012 , saavutas Uku oma klassis 2. koha :). Mainimata ei saa aga siinkohal jätta esikohale tulnud Erkki Bürklandi, kelle tulemus oli ülivõimas ning seega täiesti omaette klassist.

Lisaks võistles seekord laste koerakrossis Elliga ka meie tütar Sanna. Esimese päeva tulemused tühistati kahjuks tehniliste viperuste tõttu. Teisel päeval saavutas Sanna 4. koha, kaotades 3. kohale tulnud Reinis Ozolins'le vaid 4 sekundiga  :). Kahjuks jäid Sannast ja Ellist võistlusrajal pildid klõpsimata. Ehk õnnestub see mul järgmisel korral, sest Sanna avaldas soovi ka edaspidi võistelda :)

Võistluste tulemused (.xlsx 92,4Kb).
Baltic Cup Dryland 2012 finaaletapilt 2. ja 4.koht
Mõlemal võistluspäeval sadas vihma, ning rada oli väga porine. Kõik fini¹¹eerujad olid pealaest jalataldadeni poriga kaetud, nii ka Uku :)